WhatsApp Web beklenen özelliğe kavuştu!

WhatsApp tüm yeryüzünde mobil cihazların dayanilmaz uygulaması haline gelirken, masaüstü kullanıcıları amaciyla de kolaylık sağlamaya ayni ritimde devam ediyor. Popüler mesajlaşma uygulamasının pc arayüzü olarak nitelendirebileceğimiz WhatsApp Web karanlık mod ile buluştu.

Uzun tek vakit evvel uygulamanın kendisine gelen bu özellik, özellikle gece saatlerinde kullanıcıların göz yorgunluğunu minimum seviyeye indirmeyi hedefliyor. Ancak, hergün yasamda Tamamiyle karanlık mod ile uygulamayı kullananların sayısı oldukça fazla.

WhatsApp Web karanlık mod kullanıma sunuldu!

Karanlık temayı etkin vaziyete getirmek amaciyla WhatsApp Web’in bilgisayarınızda açık olması gerekiyor. derhal peşinden ekranın sol üst bölümünde bulunan üç noktalı menüye tıkladığınız vakit karşınıza istikbal ayarlar seçeneğine tıklayın. Açılan menü içinden tema kutucuğuna geldiğiniz vakit ise sizleri karanlık ve açık olarak iki renk modu karşılıyor. tek yapmanız koşul olan “Koyu” seçeneğine tıklamak.

Mesajlaşma uygulaması Whatsapp masaüstü çesidi amaciyla koyu renk teması sundu

Buna ekstradan WhatsApp, QR kodları aracılığıyla rehberinize kişi kaydetmenin dahada basit olduğu tek sistem üzerinde çalışıyor. Bu sayede telefon numarasını tuşlayarak vakit kaybetmenin önüne geçilmesi hedefleniyor. Ayrı olarak tertemiz animasyonlu çıkartmalar üzerinde çalışan bu mesajlaşma uygulaması, kullanıcıların Yalnızca yazi üstüne bağlı kalmadan keyifli tek hasbihal gerçekleştirmesini hedefliyor.

Bu çıkartmaların ise istikbal haftalarda iOS ve Android sürümlerine çıkaracağı güncellemelerle etkin olacağı olasılık ediliyor.

masaüstü mesajlaşma uygulamalarımesajlaşma uygulamalarıwhatsappwhatsapp web

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir