Xbox Series X’in SSD fiyatı sızdırıldı !

Xbox Series X’in vaziyeti hazırda içinde NVMe SSD bulunuyor ve oyuncular bu depolama birimini yükseltmek isterse, konsolun art tarafındaki yuvadan SSD kartuşu takarak bunu gerçekleştirebiliyor.

Xbox Series X SSD kartuşunun ücreti derhal hemen konsolun yarısı

Bu NVMe SSD kartuşlar 1 TB boyuta sahip. Microsoft tertemiz kuşak konsollarının SSD kartuşları amaciyla Seagate ile ortaklık kurmuştu. tertemiz kuşak konsollar ultra hızlı NVMe SSD’lere sahip. nihayet vakitlerde oyunların yükselen boyutları bu depolama birimlerinin kısa tek müddette dolmasına neden oluyor. Microsoft kullanıcılara basit tek çözüm sağlamak amaciyla kartuş kullanımına yönelmiş. Ayrı olarak kartuş teknolojisine yönelmesinin asıl sebeplerinden birisi de, depolama biriminin anakart üzerinde bulunan SSD ile aynı hızda çalışmasını sağlamak.

Smyths Toys UK online mağazası tarafından bu tek TB’lık depolama biriminin ücreti 159,99 Sterlin olarak kısa müddetliğine listelenmiş. Ayrı olarak Idle Sloth adli twitter kullanıcısı tek TB’lık SSD kartuşunun fiyatını tek tweet ile sızdırmış. resimde SSD kartuşun ücretinin 219,99 Dolar olduğu yazıyor. Xbox Series X’in ücreti ise 499 Dolar olarak açıklanmıştı.

Siz bu SSD kartuşunun ücreti ile alakalı ne düşünüyorsunuz ?

xbox series xxbox series x fiyatıXbox Series X Kartuş SSDXbox Series X NVMe SSDXbox Series X NVMe SSD fiyatıxbox series x ssd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir