Xiaomi Mi 11 çıkış tarihi için yeni iddia

Merakla beklenen Xiaomi Mi 11 modelinin amaciyla çıkış tarihi ve tasarımı ile alakalı tertemiz veriler geldi. Sızdırılan bilgilerde model olduğu argüman edilen görsel paylaşıldı. Ayrı olarak çıkış tarihi amaciyla de düşünüldüğü benzeri 2021’i beklemek gerekmeyecek.

Samsung Galaxy S21 ile rakip olması beklenen Xiaomi Mi 11 amaciyla Bir takım özellikler paylaşılmıştı. Sızıntılara göre model Snapdragon 875 işlemci ile kullanıcılarla buluşacak.

Xiaomi Mi 11 çıkış tarihi

Yeni modelin geleceği tarih olarak 2021 işaret ediliyordu. ama şimdi Weibo’da sızıntı paylaşan Digital Chat Station’a göre modelin çıkışı 2020’nin nihayetinde yapılacak. mevzubahis kaynağın emin olduğu ve dahada evvel de doğru veriler sızdırdığı belirtiliyor.

Xiaomi Mi 11 çıkış tarihi amaciyla alınan kararla birlikte modelin, Samsung Galaxy S21’e karşı öne geçmesinin hedeflendiği aktarılıyor. Özellikler ve ücret ile alakalı kullanıcıların tercihi olmak istek eden Xiaomi’nin, sıkı tek hazırlık içinde olduğu da başka veriler arasında.

Modelin beklenen özelliklerinde 144 Hz tazeleme hızına sahip ekran bulunuyor. İşlemci olarak seçilen Qualcomm imalatı Snapdragon 875 de 3.1 GHz hıza çıkabiliyor. Modelin,, en üst mobil işlemcilerden birine sahip olması da kullanıcıları etkileyebilir.

Özellikler alana çıktığında  Xiaomi Mi 11 Pro için 16 GB RAM iddiası bulunuyordu. ama Xiaomi Mi 11 için rastgele tek RAM bilgisi paylaşılmamıştı.

Bu verilerin sızıntı olduğunu, istikbal var olan modelin değişik özelliklere sahip olabileceğini belirtmek gerek.

xiaomi 11 çıkış tarihi

Öte istikametten Xiaomi Mi 11 ve 11 Pro tasarımı amaciyla bu görseller alana çıktı. ama modelin görseldeki benzeri ekrana sahip olmayacağı, başka söylemler arasında. bu yüzden bu görsellerin Mi 10 ve Mi 10 Pro’da yapılan küçük değişiklikleri gösterdiği belirtiliyor.

xiaomixiaomi mi 11xiaomi mi 11 çıkış tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir