Xiaomi Mi 11 Lite geliyor: Özellikleri sızdırıldı!

Xiaomi’nin 2020’nin nihayetinde piyasaya sürdüğü amiral gemisi Mi 11’i kutusundan çıkarmış ve analiz videosunu paylaşmıştık. Amiral gemilerinin ahenk gösteren fiyatlı versiyonlarının popülerlik kazandığı nihayet vakitlerde Xiaomi Mi 11 Lite amaciyla kollar sıvandı. İşte cihazın sahip olacağı düşünülen özellikler ve tasarımı!

Uygun fiyatlı modelin yanı sıra daha gelişmiş özelliklere sahip tek seçeneğinde kullanıcılara sunulacağı konuşuluyor. Başka bir deyişle Mi 11 Lite ve Mi 11 Pro olmak üzere iki model bekleniyor.

Xiaomi Mi 11 Lite nitelikleri neler olacak?

Çinli kaynaklara göre Mi 11 Lite anne model ile eş şekilde delikli tek OLED ekrana ev sahipliği yaparken, Qualcomm SM7350 işlemciden güç alacak. vaziyeti hazırda piyasada bunun benzeri tek işlemci yok, Bir takım kaynaklar bunun 5 nm fabrikasyon zamani ile üretilecek var olan Snapdragon 755G olduğunu ve Cortex-A78 çekirdekleri sayesinde iyi tek performansa sahip olacaklarını savunuyor.

Xiaomi Mi 11 Lite geliyor! İlk özellikler sızdırıldı

Mi 11’de bulunan 108 piksel çözünürlüğündeki anne kamera, Lite modelinde yerini 64 piksel kameraya bırakacak. Sevindirici var olan ayrinti Mi 10 ile aynı sensörün kullanılıyor olması. bütün bunlara ekstradan cihazın 5x yakınlaştırma sağlayan tek telefoto kameraya sahip olacağı dile getiriliyor.

Mi 11 Litemi 11 lite özelliklerixiaomiXiaomi Mi 11 Lite

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir