Xiaomi Mi 11 tanıtım tarihi için ilginç iddia!

Mi fanlarının heyecanla beklediği tertemiz amiral gemisi Xiaomi Mi 11, özellikleri Daha detaylanmasa umulandan dahada evvel karşımıza çıkacak benzeri görünüyor.  Aslında Şubat ayında tanıtılması beklenen modelin tanıtım tarihi amaciyla ocakta ayı işaret edilmişti.

Sızıntılarıyla meşhur Digital Chat Station tarafından Weibo platformunda yapılan bu paylaşım, hakikat olmuş benzeri görünüyor. ama ocakta ayına civarindan beklememiz gerekmeyebilir. Peki Xiaomi Mi 11 serisi ne vakit tanıtılacak?

Xiaomi Mi 11 tanıtım tarihi belli mi oldu? Nijerya’dan ipucu!

Xiaomi Nijerya, Twitter hesabından yapılan paylaşım, Bir hayli Mi hayranını sevindirecek türden. Snapdragon 888 kullanan evvel akıllı telefon modellerinden olması beklenen Mi 11 amaciyla istikbal haftayı işaret eden tek paylaşım yapıldı. Mi 11 serisinin başka üyesi olması beklenen Mi 11 Pro’nun da bu tarihte karşımıza çıkıp çıkmayacağı ise heyecan konusu.

Bu paylaşıma göre, Xiaomi Mi 11 üç vakit ardindan yani 16 Aralık Çarşamba bugünü karşımıza çıkabilir. Paylaşımda modeli belli olmayan kara tek telefon silüeti görünse de: “Güçlü tek şey geliyor, T vakiti geldi Mi hayranları” şeklinde yapılan paylaşım ve görselde bulunan nihayet üç vakit ibaresi amiral gemisinin yakında tanıtılacağı şeklinde yorumlandı.

xiaomi mi 11 özellikleri, xiaomi mi 11 tanıtım tarihi, xiaomi mi 11 serisi

Bu paylaşımın neden Nijerya hesabı üzerinden yapıldığı ise heyecan konusu. Tahminler Afrika pazarında güçlenmek istek eden Xiaomi’nin değişik tek pazarlama stratejisi ile karşımıza çıktığı yönünde.

Xiaomi Mi 11 özellikleri Daha netleşmiş değil. ama şimdiye civarindan sızdırılan bilgilere göre 2560 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED tek ekranla karşımıza çıkacak. Bu ekranın 6 inçten dahada hatri sayilir büyüklükte olması bekleniyor.

İşlemci tarafında Snapdragon 888 ile geleceği kesinleşen Mi 11, 8GB LPDDR5 RAM ve 128 GB depolama seçeneği ile karşımıza çıkabilir. Kamera tarafında ise 108 piksel anne kamera ve 13 piksel ultra geniş açılı kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor.

Ön kamera tarafında ise 20 piksel çözünürlük argüman edilen özellikler arasında. Sizce argüman edilen Xiaomi Mi 11 serisi tanıtım tarihi hakikat olabilmektedir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

mi 11mi 11 proxiaomi mi 11xiaomi mi 11 özelliklerixiaomi mi 11 serisixiaomi mi 11 tanıtım tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir