Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma

Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı videosuyla karşınızdayız. Mi Band ailesinin en yeni üyesini bir süre önce sipariş etmiştik. Şimdi ise beklenen gün geldi. Xiaomi Mi Band 5 özellikleri ile merak edilen bir akıllı bileklikti. Peki, bu özellikler neler? Kullanıcılar Mi Band 5 ile nelere sahip oluyor?

Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı

Xiaomi kullanıcıları tarafından uzun zamandır merakla beklenen Mi Band 5, haziran ayının ilk günlerinde tanıtılmıştı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri kutu açılışı video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Xiaomi Mi Band 5 özellikleri

Tasarım olarak Mi Band 4 ile benzerlik gösteren Mi Band 5, tabii ki bazı özellikleri ile kardeşinden ayrılıyor. Tasarımda en dikkat çeken noktalardan biri şarj tarafında karşımıza çıkıyor. Ayrıca kayışların da farklı renk alternatiflerine sahip olması dikkat çekiyor.

Mi Band 5, 1.1 inçlik bir AMOLED ekran ile geliyor. Bu ekranın çözünürlüğü 126 x 294 piksel çözünürlüğünde. Mi Band 4 ile karşılaştırdığımızda o modelin, 0.95 inç büyüklüğünde ve 120 x 240 piksel çözünürlüğünde olduğunu belirtelim.

Akıllı bileklik tıpkı Mi Band 4 gibi 512 KB RAM ile geliyor. Dahili depolama alanı tarafında ise 16 MB karşımıza çıkıyor. Bluetooth 5.0 bağlantı özelliğine sahip bileklik, 30 dakika boyunca 50 metre kadar suya dayanıklı.

İvmeölçer, jiroskop ve kalp atışı hızı sensörü de bilekliğin diğer kozları arasında. NFC özelliği bulunan bileklikte, 11 farklı profesyonel spor modu bulunuyor. Ayrıca bileklik bağlandığı telefon kamerası için deklanşör görevi de görüyor.

Kullanıma bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, 125 mAh’lik batarya ile geliyor. Mi Band 4’te ise bunun 135 mAh olduğunu belirtelim.

akıllı bileklikakıllı bileklik modellerihakkı alkanKutu Açılışımi band 4 vs mi band 5Mi Band 5mi band 5 özelliklerimi band 5 ekranımi band 5 fiyatımi band modellerixiaomiXiaomi akıllı bileklikxiaomi akıllı bileklik modelleriXiaomi Mi BandXiaomi Mi Band 4Xiaomi Mi Band 5Xiaomi Mi Band 5 özellikleriXiaomi Mi Band 5 fiyatıXiaomi Mi Band 5 kutu açılışıXiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! özelliği

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir