Xiaomi Mi Smart Band 4C tanıtıldı! İşte özellikleri

Haziran ayının 2. haftası karşımıza çıkan Xiaomi Mi Band 5, gerek özellikleriyle gerekse tasarımıyla insanları kendisine çekiyor. Akıllı bileklik Zati ahenk gösteren fiyatlı olmasıyla dikkat çekiyor olmasına rağmen, istenen özelliği sunup dahada ahenk gösteren fiyatlı var olan Mi Smart Band 4C de oldukça dikkat çekiyor. İşte Xiaomi Mi Smart Band 4C özellikleri:

Uygun ücrete nabız izleyen Xiaomi Mi Smart Band 4C özellikleri

Akıllı bileklik tasarım tarafında Mi Band 5’e benziyor olsa da Bir takım noktalarda ayrılıyor. Mi Smart Band 4C, dikdörtgen köşeli tek ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak. 1.08 inçlik rengarenk ekranıyla geliştirilen akıllı bileklik, 128 x 220 px’lik, TFT ekran ve 200 nit’e ulaşabilen tek parlaklık sunuyor.

Bilekliğin dikkat çeken yanlarına bakıldığında ise 14 hergün pil ömrüne ekstradan tam şarj amaciyla iki saat yeteri civarindan oluyor. 130 mAh pil ile desteklenen bileklik, üzerinde bulunan USB irtibatı ile kolaylıkla şarj olabiliyor.

Xiaomi Mi Smart Band 4C ozellikleri-01

Daha az gelişmiş tek versiyon olduğu amaciyla Mi Smart Band 4C, 5 değişik sporun takibini yapabiliyor. Açık sema koşusu, egzersiz, bisiklet yarisi sürme, hızlı yürüyüş ve koşu bandı benzeri hareketleri izleyen Band 4C, verileri takip etmeyi basit vaziyete getiriyor. Adımları da izleyen bileklik, eğer uzunca süre devinim etmezseniz size ikaz dahi veriyor.

Xiaomi Mi Smart Band 4C fiyatı

Mi Smart Band 4C ile bildirimleri, gelen arama uyarılarını görebilir ve müziğinizi denetim edebilirsiniz. Bilekliğin 13 gr ağırlığı bulunuyor. 5ATM’ye civarindan su geçirmez özelliğe sahip var olan Xiaomi Mi Smart Band 4C fiyatı, çok yakında takriben 21 avro ücret etiketiyle küresel pazarda karşımıza çıkacak.

xiaomiXiaomi Mi Smart Band 4CXiaomi Mi Smart Band 4C özellikleriXiaomi Mi Smart Band 4C fiyatıXiaomi Mi Smart Band 4C tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir