Xiaomi’den Redmi 8 satış rakamları için açıklama

Xiaomi’nin sevilen akıllı telefon modeli Redmi Note 8, satış rakamları ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Firma da bununla alakalı tek İzah yaptı. Toplamda dört değişik modelden oluşan serinin toplaminda satış sayısı paylaşıldı.

Xiaomi’nin asagi markası olarak yoluna süre gelen Redmi, hemide Türkiye’de ayni vakitte da hayat genelinde hatri sayilir büyüklükte kullanım oranına sahip. Firmanın en çok kullanılan modellerinden biri de haberimize mevzu var olan model olarak biliniyor.

Redmi 8 satış rakamları duyuruldu

Ünlü Redmi modeli, milyonlarca kullanım sayısına ulaşarak elde edilmesi güç tek muvaffakiyet yakaladı. Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 8A Dual ve Redmi 8A Pro olarak dört değişik modelle kullanıcılarla buluşan aile, evvel olarak 2019’un Eylül ayında piyasaya çıkmıştı. Modeller o günden bugüne ahenk gösteren fiyatlarıyla en çok satın alınan modellerden olmayı başardı.

Xiaomi yaptığı izahta Redmi 8 satış rakamları amaciyla 19 milyon adet bilgisini paylaştı. hayat geneli var olan bu satış sayısı amaciyla başarılı olduğu ve Xiaomi’nin de bu satışlardan hoşnut olduğu belirtiliyor. Modelin başarısından ardindan istikbal modellerin de nasıl tek yollar izleyeceği heyecan konusu.

redmi note 8 satış rakamları

Gelecek model Redmi 9 amaciyla de özellikler ve ücret belli olmuştu. 8’den ardindan 9’un da çok satış rakamları elde edip etmeyeceği heyecan ediliyor. 8, firma amaciyla tek mihenk taşı olmuştu.

Model ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz?

Redmi 9 nitelikleri ve ücreti sızdırıldı! Yüzler gülecek

Redmi 9 nitelikleri ve ücreti sızdırıldı! Yüzler gülecek

Xiaomi ahenk gösteren fiyatlı Redmi 9 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Redmi 9 nitelikleri ve ücreti başta olmak üzere heyecan edilen bütün detaylar!

redmiredmi 8redmi 8 satış rakamlarıxiaomi redmi 8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir