Yeni Instagram özelliği ülkemizde test ediliyor!

Bir süre önce test çalışmaları ortaya çıkan Instagram iki katlı Hikayeler özelliği ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Şimdi de ülkemizde bu özelliğin kullanımı hakkında yeni bir gelişme kaydedildi. Anlaşılan o ki kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılar bu yeniliği kullanabilecek.

Instagram iki katlı Hikayeler özelliği ülkemizde de test ediliyor

Hatırlatmak gerekirse bir süre önce Instagram’ın artan Hikayeler paylaşımları için etkileşimi artırma çalışmaları ortaya çıkmıştı. En üst bölümdeki tek sıra halindeki Stories alanı, iki katlı bir hale getirilmeye çalışılıyordu. Bir süre önce çeşitli kullanıcılar ile birlikte bu özellik test edilmeye başlamıştı. Şimdi de ülkemizdeki bazı kullanıcıların Hikayeler bölümü, iki katlı tasarıma geçmiş durumda.

Instagram iki katlı Hikayeler özelliği

Şu an için ülkemizdeki tüm kullanıcılarda, yeni özellik aktif olarak kullanılmıyor. Test süreçleri devam ederken, anlaşıldığı kadarı ile bu yeniliğin testlerinde sona geliniyor. Şu an için ne zaman tüm kullanıcılara açılacağı konusunda bir bilgili bulunmazken, çok uzun bir süre olmadığını da belirtmekte fayda var. Test sürecinde Android ve iOS tarafındaki Instagram uygulaması farklılığı konusunda da henüz bir bilgi bulunmuyor.

Instagram kullanıcıları para kazanabilecek

Instagram kullanıcıları para kazanabilecek

Instagram kullanıcıları için yeni bir gelir kaynağı dönemi başlıyor. Artık YouTube gibi Instagram’da da para kazanılabilecek. İşte detaylar!

Gelen kullanıcı geri dönüşlerine göre de çeşitli değişikler yapılması gündemde olabilir. İlerleyen günlerde bu konu hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor olacaktır.

instagram özelliğiInstagram iki katlı hikayeInstagram iki katlı Hikayelerinstagram yenilikleriYeni Instagram özelliği

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir