Yeni realme X3 GeekBench’te görüntülendi

Geçtiğimiz ay tanıtılan X3 SuperZoome modeli, birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti. İşlemcisi yenilenen realme X3, GeekBench skoru sızdırıldı. Birçok kullanıcı yeni modelin fiyat avantajı ile amiral gemisi modelleri geride bırakabileceğini düşünüyor.

Yeni realme X3 GeekBench skoru ile şaşırttı

Geçtiğimiz aylarda X3 SuperZoom modeli tanıtılmıştı. Snapdragon 855+ ve 12GB RAM ile kullanıcıların beğenisini kazanan modelin yeni bir versiyonu GeekBench skoru ile karşımıza çıktı.

Yeni realme X3 GeekBench skoru ile şaşırttı

X3 Pro (RMX2121) modelinden farklı olarak ortaya çıkan test sonuçları, 8GB RAM ile gelecek söylentilerini elde ettiği skor ile çürüttü. TENAA ve AnTuTu’da Snapdragon 865 ile karşımıza çıkan yeni modelin elde ettiği skor beklenenin altında oldu.

Elde edilen tek ve çoklu çekirdek performansları Snapdragon 865 modelinden uzak olduğu için bazı analistler yeni modelin Snapdragon 765 veya 765G ile tanıtılacağını tahmin ediyor.

Bazı analistler ise yeni modelin geçtiğimiz günlerde tanıtılan Snapdragon 690 modeli ile karşımıza çıkacağını düşünüyor.  Snapdragon 865 modelinin 13300 olan skoruna her ne kadar yaklaşamasa da yeni modelin birçok amiral gemisini fiyat/performans konusunda zorlayacağı belirtiliyor.

RMX2085 kodu ile karşımıza çıkan model 12GB RAM ve Qualcomm işlemci ile gelecek. Bunun haricinde henüz şirketin açıkladığı resmi bir bilgi yer almıyor.

Realmerealme x3realme X3 GeekBenchrealme X3 GeekBench skoru

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir