YouTube arama sonuçları için yeni özellik!

Dünyanın en popüler çevrim içi video platformu YouTube, yakında tertemiz ve dikkat çeken tek özelliğe kavuşuyor. Reddit’te alana çıkan tek ekran görüntüsünde YouTube arama sonuçları tertemiz tek entegrasyona sahip oluyor.

YouTube arama neticeleri amaciyla tertemiz özellik

Bir Reddit kullanıcısının Android amaciyla yayınlanan YouTube uygulamasında test edilen tek özelliği paylaştı. alana çıkan özelliğe göre YouTube arama listesi artık Google arama motorunda bulunan içerikleri de gösterecek.

Halihazırda arama neticeleri arasında Yalnızca bu platformdaki videoları bulabiliyoruz. ama test edilen özellikle birlikte artık Google arama sonuçlarıyla dahada geniş tek arama neticesi görebileceğiz.

youtube arama neticeleri google arama sonuçları

Android platformunda sınırlı kullanıcı ile test edilmeye başlanan yeni özellik, işlevsellik itibariyle müspet karşılanıyor. çünkü YouTube üzerinde bulamadığınız tek videoyu başka tek işlem yapmadan tekrar aynı uygulama içinde bulabileceksiniz.

Reddit kullanıcısı dışında test eden ve bu özelliği ayrım eden başka tek kullanıcı alana çıkmadı. ama Google’ın YouTube amaciyla düşündüğü tertemiz işlevsellik özelliğini yayınlanması çok da hatri sayilir büyüklükte tek sürpriz olmayabilir.

googleGoogle arama sonuçlarıYouTubeyoutube arama sonuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir